Furelle


Furelle to nieoczywisty brand modowy dla odważnych kobiet zafascynowanych kolorem. Jest to bardzo istotny i nieodzowny element naszego modowego DNA. Rozumiemy jak ważne jest dobranie odpowiedniej barwy do typu urody klientki. Nie ukrywamy także kobiecych kształtów pod oversizowymi formami, ale staramy się zawsze podkreślić piękno kobiecej sylwetki. Wszystkie projekty tworzone są w oparciu o najnowsze modowe trendy, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o komfort i dobre samopoczucie. Nie produkujemy ubrań na masową skalę, nasze projekty powstają w krótkich mini kolekcjach. Dlatego często czas realizacji naszych zamówień to około 5 dni roboczych, mniej więcej tyle czasu potrzebujemy na uszycie wybranej przez Was rzeczy.

Jesteśmy młodą, niezależną marką, która istnieje na rynku od 2012 roku i oferuje swoim Klientkom minimalistyczną, a zarazem elegancką modę, gdzie stawia przede wszystkim  na jakość. Nasza koncepcja opiera się na krótkich, kolorystycznych seriach wypuszczanych w ramach USŁUGI STANDARD, która dostępna jest w Furellowym butiku na terenie Silesii City Center, w naszym sklepie internetowym oraz  na platformie Showroom.pl. 

 

Szycie miarowe

Nasze atelier mieści się przy galerii handlowej Silesia City Center w Katowicach.

Jest pełne artystycznego ducha i modowej pasji. Jesteśmy miejscem wyjątkowym, cały bowiem proces twórczy, wykonanie, prezentacja i sprzedaż ubrań odbywa się w jednym miejscu. Tą kompleksowość umożliwia nam sporych rozmiarów szwalnia, która znajduje się na tyłach salonu. Odwiedzając Nas masz możliwość nie tylko wyboru spośród szerokiej oferty wzorów, ale także bogatej palety materiałów, z których możemy daną rzecz, specjalnie dla Ciebie odszyć. Nanoszenie drobnych poprawek, dopasowanie fasonu pod twoją figurę jest możliwe dzięki obecności i profesjonalnemu doradztwu naszych dziewczyn.


wróć