LOLLY POP

Lolly Pop concept store to nowatorski butik w samym sercu warszawskiego Powiśla przy al. 3 maja 14, który promuje ideę slow shoppingu, a tym samym przyciąga miłośniczki wyjątkowego stylu i wysokiej jakości ubrań, butów i torebek.
Eleganckie i minimalistyczne wnętrze to idealna oprawa dla kolekcji światowych marek, jak również tych z polskiego rynku modowego. Założycielka firmy Lolly Pop, Agnieszka Skowrońska, to miłośniczka minimalizmu. Dzięki swojej pasji i miłości do mody starannie wybiera marki do swoich butików, tak aby wpisywały się w ideę marki Lolly Pop oraz nadchodzące trendy.

Już od dekady Lolly Pop jest synonimem stylowych butów i torebek, dla kobiet, które chciały się wyróżnić i być oryginalne. W ofercie zawsze są marki, które w danym momencie są najbardziej pożądanymi. W 2007 roku na przykład, pragnąć wnieść w świat warszawskiej mody odrobinę świeżości, Lolly Pop jako pierwszy w Polsce wprowadził m.in. markę Melissa, za którą później otrzymał prestiżową nagrodę Twojego Stylu - Doskonałość Mody 2010.

Przez pierwsze 10 lat Lolly Pop mieścił się w Blue City. W 2016 roku przekształcił się w minimalistyczny concept store, gdzie oprócz butów i torebek zagościły na dobre przepiękne kolekcje ubrań, oraz biżuterii czy drobnych elementów wyposażenia wnętrz. Lolly Pop na rynku modowym wyróżnia się niezwykłymi markami, trudno dostępnymi w innych butikach w Polsce.

Idea minimalizmu to główny wyznacznik tego, co znajdzie się w sklepie w danym sezonie. Kultowe marki takie jak American Vintage czy LOUS to znaki rozpoznawcze Lolly Pop. American Vintage to marka, która łączy w sobie amerykański luz z szykiem rodem z ulic Paryża, Lyonu czy Marsylii, idealna dla wszystkich kobiet, które w swojej garderobie preferują klasykę. Piękne ubrania z najwyższej jakości tkanin warszawskiej marki LOUS to element, który docenią wszystkie znawczynie mody. W tym sezonie nowym odkryciem jest marka Humanoid, czyli spójność, przejrzystość i klasyczne piękno. Marka od 30 lat pielęgnuje swój indywidualny styl, w którym stawia na różnorodność faktur i najwyższą jakość materiałów z których wykonane są kolekcje ponadczasowe, nowoczesne i funkcjonalne. To ubrania, które dają nam wolność wyboru w noszeniu. By the Moon to z kolei marka dla kobiet ceniących sobie wygodę, a Kids on the Moon to piękne ubranka dla dzieci. 

Kolejna nowość w concept store to marka Jil Sander Navy, światowej sławy dom mody, który swoimi produktami podbija serca miłośniczek mody na całym świecie. Wyjątkowy design, minimalizm połączony z fantazyjnymi detalami, nietrudno zakochać się bez pamięci w butach tej marki. W butiku znajdziemy również kolekcje butów światowych brandów, między innymi See by Chloe, EMU Australia oraz United Nude. Żadna stylizacja nie byłaby kompletna bez torebek - idealnym uzupełnieniem każdego outfitu będą torebki Slava Varsovia wykonane z precyzyjnie wykończonych, włoskich skór.


wróć